Fao Temsilcileri İle Sektör Paydaşları, Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Fao Temsilcileri İle Sektör Paydaşları, Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Bursa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Birleşmiş Milletler Dünya Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) işbirliğinde yürütülen ‘Sosyoekonomik Entegrasyonun Desteklenmesi ve Geçim Sağlama İmkânlarının Yaratılması aracılığıyla Türkiye’de Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ile Ev Sahibi Toplulukların Dayanıklılığının Geliştirilmesi Projesi’ kapsamında sektör değerlendirme toplantısı yapıldı.

Bursa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde gerçekleşen toplantıya Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit AYGÜL, FAO Türkiye Temsilci Yardımcısı Dr. Ayşegül SELIŞIK, İşkur İl Müdürü F. Eren TÜRKMEN, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Haşim KILIÇ, BTSO Gıda Konsey Başkanı Burhan SAYILGAN, Tar-koop Başkanı Osman Özkan, Fırıncılar Odası Başkanı Mustafa Çırakoğlu, Pastacılar Odası Başkanı Necip Taş, Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Erdoğan Yıldız, Tar-koop Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Yavuz gibi çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Toplantıda, Proje ve Uygulamalı Çiftçi okulları hakkında proje yürütücüsü sektör temsilcileri  bilgilendirilerek konu ile ilgili  görüş alışverişinde bulunulmuş ve bu projede başarı sağlayan sektör temsilcilerine belgeleri taktim edilmiştir.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı