YÖNETİM ASİL  

OSMAN ÖZKAN

OSMAN ÖZKAN / Yönetim Kurulu Başkanı
Aynı zamanda Karabalçık Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olan Osman Özkan, 1966 doğumludur 2 çocuk babası ve çiftçilik ile uğraşmaktadır ve Ankara Üst Birlik temsilcisidir.

ismail-korku

İSMAİL KORKU / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Aynı zamanda Narlıdere Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olan İsmail Korku, 1977 doğumludur 2 çocuk babası ve çiftçilik ile uğraşmaktadır.

hasan-akyildiz

HASAN AKYILDIZ / Yönetim Kurulu Muhasip Üye
Aynı zamanda Selçukgazi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olan Hasan Akyıldız , 1980 doğumludur 2 çocuk babası ve çiftçilik ile uğraşmaktadır ve Ankara Üst Birlik temsilcisidir.

mahinur-makar

MAHİNUR  MAKAR – ZEYNİLER / Yönetim Kurulu Üyesi
Aynı zamanda Zeyniler Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olan Mahinur Makar , 1969 doğumludur 2 çocuk annesi, emekli okul öncesi öğretmenidir ve  Zeyniler Konağı işletmesini Kooperatif bünyesinde yürütmektedir. Ayrıca kadın girişimciliğini destekleyen firması ile tekstil sektöründe ev mefruşatı üzerine istihdam sağlamakta ve Sivil Toplum Kuruluşları gönüllüsüdür.

ali-sadic

ALİ SADIÇ – KUMLUKALAN / Yönetim Kurulu Üyesi
Aynı zamanda Kumlukalan Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Sadıç , 1968 doğumludur 2 çocuk babası ve çiftçilik ile uğraşmaktadır ve Ankara Üst Birlik temsilcisidir.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı